top of page

HAFTALIK MÜSABAKA PROGRAMI


09 MART 2024 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Kırklareli Gençlikspor-Babaeskispor                                          U-15 Ligi

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Lüleburgaz 1922Spor-Yıldırımspor                                            U16 Ligi

14.00 Yıldırımspor-L.Burgaz 1922spor                                                 U15 Ligi

16.00 Trakya Fenerspor-Kırklarelispor                                                 U16 Ligi

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA 

14.00 Vizespor-Lüleburgazspor                                                            U15 Ligi

 

10  MART 2024 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

11.00 Kırklareli Gençlikspor-Babaeskispor                                          U16 Ligi

13.45 Karakoçspor-Babaeski Doğanspor                              2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu B-Grubu

16.00 Kayaspor-Trakya Fenerspor                                         2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu B-Grubu

 

BABAESKİ 100.YIL STADI

14.00 Babaeskispor-Gölcükspor                                                    Bölgesel Amatör Lig

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Vizeacarspor-Demirköyspor                                          2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu B-Grubu

14.15 Vizespor-Kaynarca Gençlikspor                                                 Amatör Süper Lig

16.30 Küçükyaylaspor-Hürriyetspor                                                    Amatör Süper Lig

 

LÜLEBURGAZ 8 KASIM STADI

14.00 Alpullu Gençlikspor-Çakıllıspor                                       1.Amatör Lig Play-Off FİNAL

 

B.MANDIRA SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 B.Mandıra Adaspor-İstasyonspor                                              Amatör Süper Lig

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 Kuştepe Gençlikspor-Kentspor                                                   Amatör Süper Lig

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Pınarhisarspor-Ahmetbey Güvenspor                                        Amatör Süper Lig

17.15 Celaliyespor-Osmancık Gençlikspor                               2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu A-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Trakya Fenerspor-L.Burgaz Atletikspor                                       U15 Ligi

14.30 Düğüncübaşıspor-Eskitaşlıspor                                       2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu B-Grubu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

16.30 Lüleburgaz Adaletspor-Lüleburgaz Vatanspor             2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu A-Grubu

 

EVRENSEKİZ SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Karşıyaka Gençlikspor-Sinanlı Gençlergücüspor          2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu A-Grubu

 

ÜSKÜP SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Üsküpspor-Hamitabatspor                                              2.Amatör Lig Mehmet SIGA Sezonu A-Grubu

 

 

55 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page