top of page

Gidilmedik köy bırakmıyorlar

Lüleburgaz Ziraat Odası, köylere giderek çiftçileri bilgilendirmeye devam ediyor.


Lüleburgaz Ziraat Odası, köyleri gezerek çiftçileri bilgilendirmeye devam ediyor.

Ziraat Odası Başkanı Selçuk Çamlıca, Meclis Başkanı Benan Demirhindi, Meclis Başkan Yardımcısı Selçuk Saygın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Alacaoğlu Köyü Muhtarı Ünal Çetin ve Muhasip Üye Alaattin Çakal, Yönetim Kurulu Üyesi ve Ceylanköy Muhtarı Recep Yetiş, Yönetim Kurulu Üyeleri Serhan Uzuntekin, Erhan Uçar, Muzaffer Alsan, Genel Sekreter Alparslan Gündoğdu ve ziraat mühendisleri ile köyleri ziyaret etti.

Çamlıca ve beraberindekiler Oklalı Köyü Muhtarı Celalettin Aygün’ü, Düğüncübaşı Köyü Muhtarı Fikret İlhan’ı, Durak Mahallesi Muhtarı Ahmet Sezer’i ziyaret ederek bilgilendirdi.

Heyetin köylerde ilaç, sıvı, gübre, traktör toprak hazırlama pulluk demiri, patik çeşitleri, sebze fidesi satışları, her türlü meyve fidanı satışları, aşılı, yumurtalık tavuk satışları, buğday, Ayçiçek, mısır ve her türlü sebze tohum satışları hakkında bilgilendirildi.

Ziraat mühendislerinin de olduğu ziyaretlerde odanın hizmet aracı da götürülerek her türlü bitki hastalıkları, sorunları ve bilgilendirmelerin yapılmakta olduğu aktarıldı.

Ziyaret sonrası muhtarlara yağmur ölçer de hediye edildi.

 

67 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page