top of page

Gençlik Haftası başladı

15-21 Mayıs Gençlik Haftası dolayısıyla Lüleburgaz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürüyüş düzenlendi. Lüleburgaz’da bu hafta konser, dans gösterisi,  yürüyüş ve sergi gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.
15-21 Mayıs Gençlik Haftası dolayısıyla Lüleburgaz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürüyüş düzenlendi.

8 Kasım Stadyumu’ndan yürümeye başlayan kortej ellerinde Türk Bayrağı ve bando eşliğinde Okullar Caddesi ve İstanbul Caddesi’nden geçerek Yeni Tören Alanı’nda geldi.

Burada Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfun Ercan, tarafından Atatürk Anıtı’na Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün çelengi bırakıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yürüyüşe Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kaya Atay, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfun Ercan, Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi Müdürü Aslı Özçelik, Kent Konseyi Başkanı Günalp Çakır, sporcular, gençler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

BU HAFTA NELER VAR?

Öte yandan Gençlik Haftası dolayısıyla bugün ( 17 Mayıs) Lüleburgaz Yıldızları Lezzet Akademisi’nde ‘Genç Şefler Yarışıyor’ yemek yarışması.

18 Mayıs günü Kongre Meydanı’nda saat 20:00’da Çocuk Hakları Birimi Eylül’ün İki Yüzü Konseri, saat 20:20’de Halk Lis Lüleburgaz Vals Gösterisi, saat 20:30’da Kent Konseyi Gençlik Meclisi Grup Metamorfoz Konseri, saat 21:00’da Uzay Zaman Konseri, saat 22:00’da Özgürlük Yürüyüşü, 29 Mayıs saat 13:30’da Halk Eğitim Merkezi’nde Gençlik Tiyatrosu gerçekleştirilecek.

19 Mayıs günü saat 09:30’da Yeni Tören Alanı’nda çelenk sunumu ardından saat 10:30’da 8 Kasım Stadyumu’nda bayram kutlanacak ve saat 19:19’da stadyumda İstiklal Marşı okunacak, saat 21:30’da Kongre Meydanı’nda Zakkum sahne alacak.

21-27 Mayıs tarihlerinde Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi Fuaye Alanı’nda Kırklareli Üniversitesi MYO Grafik Tasarım Programı öğrencilerinin çalışmaları sergilenecek.

78 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Comments


bottom of page