top of page

“Gençleri bağımlılıktan uzak tutalım”
Kırklareli ziyaretinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Atatürk Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 2 bin seyirci kapasiteli spor salonunun açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye'de çok ciddi spor yatırımlarının gerçekleştirildiğini söyledi.

Çocuk ve gençlerin spor tesislerine gelmelerinin önemli olduğunu belirten Bak, "Bizim için en önemli ilkelerden bir tanesi Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak çocuklarımızı başta uyuşturucu olmak üzere kötü alışkanlıklardan ve bağımlılıktan uzak tutmak. Türkiye'nin dört bir yanında binlerce spor tesisi yapıyoruz. Tabii şanslıyız, sporun içinden gelen bir Cumhurbaşkanımız var. Sayın Recep Tayyip Erdoğan sporun içinden geliyor, gençlere destek veriyor." diye konuştu.

Yatırım ve tesis yapmaya devam edeceklerini anlatan Bak, spora en fazla yatırım yapan ülkelerin başında Türkiye'nin olduğuna dikkat çekti.

Konuşmaların ardından Bak ve beraberindekiler spor salonunun açılışını gerçekleştirdi.

Bak, ardından İstasyon Caddesi'nde esnaf ziyaretinde bulunup, TFF 2. Lig'de Kırklarelispor ile Altınordu arasında Atatürk Stadyumu'nda oynanan maçı izledi. AA

34 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page