top of page

Genç girişimcilerden ziyaret

Yeni seçilen Kırklareli Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri Kırklareli TSO’ya ziyarette bulundu.Barış Can KORKMAZ

19 Ekim Perşembe günü yapılan seçim ile seçilen Kırklareli Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri Kırklareli TSO’ya ziyarette bulundu.

Genç girişimcileri Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Meclis Üyesi Cengiz Alıpatar ağırladı ve oda olarak üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdiler.

TAM DESTEK

Kırklareli TSO tarafından yapılan açıklamada Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ın ifadelerine yer verildi.

Açıklamada; “Kırklareli’nin hem sanayisinin gelişmesine hem de istihdamın artmasına yönelik yapılan çalışmalara büyük önem veriyoruz.

Genç girişimcilerimizi ilimiz ve ülkemiz ekonomisi için çok değerli buluyorum. Tüm imkanlarımız ile onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” dedi.

“BİRLİKTE ÇALIŞMA ARZUMUZU İLETTİK”

Ziyarette Recep Çotuk, Emre Eren, İnanç Tokatlı, Erim Bayraktar, Burak Çotuk, Mert Çalık yer aldı.

Başkan adayı Recep Çotuk ziyaret ile ilgili açıklama yaparak; “Bölgemiz ticaret, sanayi, tarım ve turizm alanları üzerinde istişarede bulunarak 2023-2027 yeni dönem yönetim planı konusunda destek ve birlikte çalışma arzumuzu ilettik. Sayın Ilık, bütünleştirici bir yaklaşım ile ortak bir paydada buluşulacak yeni dönemin tüm Kırklareli için hayırlı olmasını temenni etti. Soner Başkanımıza Kırklareli’miz için yaptığı değerli hizmetler ve önemli projeleri için bir kez daha teşekkürlerimizi ilettik, saygılarımızı sunup, birlikte çalışmaktan şeref duyacağımızı bildirdik. 14 Ekim 2023, Cumartesi gerçekleştirilen, üyesi olduğumuz Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası 10. Yıl Gala Yemeği hatırası olarak gönderilen hediyelerini Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık Bey'e teslim ettik. Tüm KTSO ailesine nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page