top of page

Genç aday babasının izinde!8 Kasım mahallesinin 5 dönemlik muhtarı Mustafa Tunca’nın oğlu Yalçın Tunca muhtar adaylığını açıkladı.

1985 yılından beri 8 Kasım Mahallesi sakini olan 44 yaşındaki Yalçın Tunca, babasının izinden gidip, mahalle sakinlerine hizmetini sürdüreceğini söyledi.

Geçmişi ve geleceğini bir arada bulduğu mahallesinde hizmet etmeye adayım diyen Tunca, “Ailem, benim için bir ilham kaynağıdır. Babam Mustafa Tunca, 5 dönemdir 8 Kasım Mahalle Muhtarlığı görevini onurla sürdürmekte ve bu görevdeki tecrübesiyle mahallemizi daha da güzelleştirmek ve geliştirmek için çaba sarf etmiştir. Bu mirası devralmak ve mahallemizin geleceğine katkıda bulunmak benim için büyük bir gurur olacaktır.” diye konuştu.

Lise mezunu olarak saç tasarım uzmanlığı alanında uzun yıllar süren bir kariyere sahip olduğundan bahseden Yalçın Tunca, şöyle devam etti: “Mesleğimdeki deneyim ve mahalledeki bağlarım, 8 Kasım Mahallesini daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirme arzumu besliyor. Evli ve iki çocuk babası olarak, aile değerlerini ön planda tutuyor ve bu değerleri mahallemle paylaşmak istiyorum. Mahallenin çocuğu olarak tüm sorunlarımızı ve yapılması gerekenleri biliyorum, göremedikleri varsa da siz değerli mahallelilerimizle birlikte el ele üstesinden geleceğimize inancım tam.”

“POTANSİYELİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARACAĞIZ”

8 Kasım Mahallesi'ni, her bir bireyin ihtiyaçlarına duyarlı, katılımcı ve güvenilir bir mahalle olması için çabalayacaklarını dile getiren Tunca, “Misyonum mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak, toplumsal dayanışmayı güçlendirmek ve mahallemizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak olacaktır. Siz değerli komşularımdan alacağım destekle, 8 Kasım Mahallesini hep birlikte daha aydınlık bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyorum. Katkılarınızı ve desteklerinizi bekliyor, birlikte daha güçlü bir mahalle oluşturmak için yola çıkmaya hazır olduğumu belirtmek istiyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

555 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page