top of page

Gülle’de Türkiye Şampiyonu!

“Çalıştım ve kazandım”


Lüleburgaz Gençlik Spor Kulübü sporcusu Bülent Döçler, Türkiye Masterler Salon Atletizm Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu oldu.

Aynı zamanda Lüleburgaz İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nde teknisyen olarak görev yapan Döçler, 24-25 Şubat tarihlerinde Bursa’da yapılan Türkiye Masterler Salon Atletizm Şampiyonası’na 50 yaş kategorisinde gülle atma dalında katıldı.

Şampiyona öncesi yaklaşık 3 aylık bir periyotta kendini bu şampiyonaya hazırlayan Döçler, zorlu çalışma maratonunun ardından hedeflediği Türkiye Şampiyonluğunu tüm rakiplerini geride bırakarak kazandı.

Daha önce de yine gülle atmada Türkiye Şampiyonluğu bulunan Bülent Döçler, bu zaferi “çalıştım ve kazandım” sözleriyle açıklarken, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Gülle atmada kendine her zaman güvendiğini belirten Döçler, “Rakiplerim ne kadar güçlü olursa olsun ben onlardan daha güçlüyüm” diyerek kendini sürekli motive ettiğini söyledi.

VALİDEN KUTLAMA MESAJI

Kırklareli Valisi Birol Ekici de gülle atma Türkiye Şampiyonu Bülent Döçler'i tebrik etti.

Vali Ekici, yaptığı yazılı açıklamada, Döçler'in Masterler Salon Atletizm Şampiyonasında gülle atma branşında şampiyon olduğunu anımsattı.

Kentin adının spor ve eğitimdeki başarısı ile duyurulmasının önemli olduğunu bildiren Ekici, spora ve sporcuya önem verdiklerini kaydetti.

95 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page