top of page

Gönülleri feth eden muhtar

Barış Mahallesi Muhtarı Hüsamettin Yetkin, yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için kurban eti bağışı beklediklerini belirtti. Yetkin; “Getireceğiniz kurban etleri yatalak, yetim, dul ve ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırılacaktır. Kestiğiniz, kurbanlar Allah rızası için gerçek ihtiyaç sahiplerine teslim edilecektir” dedi.

Barış Mahallesi Muhtarı Hüsamettin Yetkin, mahalle halkının gönlünü kazanmak için yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yetkin, yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla muhtarlığa teslim edilen kurban etlerinin ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacağını belirtti.

Barış Mahallesi Muhtarı Hüsamettin Yetkin, kendisine 0552 823 34 35 numaralı telefondan ulaşarak hem detaylı bilgi verileceğini hem de bağış yapmak isteyenlere yardımcı olacaklarını belirtti.

“KÜÇÜK-BÜYÜK DEMEDEN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYORUZ”

Bağış miktarının önemi olmadığını belirten Yetkin; “Yaklaşan kurban bayramında paylaşmanın ne kadar güzel olduğunu hepimiz hissediyoruz. Sizlerden de isteğimiz gerçek ihtiyaç sahibi ailelerimizin evine et girebilmesi için birlik olalım. Keseceğiniz her kurban etini paylaşalım, iyilik yapalım. Getireceğiniz kurban etleri yatalak, yetim, dul ve ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırılacaktır. Kestiğiniz, kurbanlar Allah rızası için gerçek ihtiyaç sahiplerine teslim edilecektir. Et girmeyen eve dert girer. Vereceğiniz kurban etinin hayır duası size şahitlik edecektir. Elinizden geldiği kadar küçük-büyük demeden bağışlarınızı bekliyoruz. Şimdiden tüm İslam aleminin kurban bayramını kutluyorum” dedi.

Yetkin, bağışlar için bayramda açık olacaklarını belirtti.

200 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Comments


bottom of page