top of page

Erdem’den tatil mesajı!

“Eğitim sisteminin vazgeçilmez mihenk taşlarısınız”

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, 2. Dönem ara tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdem mesajında, öğrenci, veli ve öğretmenlere seslenerek Ramazan Bayramı’nı ve ara tatili kutladı.


Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, 2. dönem ara tatili ve Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlarken, mesajında, öğrenci, veli ve öğretmenlere seslenerek Ramazan Bayramı’nı ve ara tatili kutladı.

Öğrencilere tatil de hem dinlenmeleri hem de yaklaşan sınavları için çalışmalarını gerektiğini belirten Erdem; “2023-2024 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem ara tatilini 08-12 tarihleri arasında yapacaksınız. Ramazan bayramı ile buluşan ara tatil sizlere bayramlaşma heyecanını yaşatırken birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularınızın yeşerdiği bu müstesna günlerde bol bol dinlenmenizi, ailelerinizle birlikte keyifli, sağlıklı ve mutlu bir tatil ve bayram geçirmenizi diliyorum. Ayrıca LGS ve YKS için hazırlanan sınav grubu öğrencilerimizin, bu ara tatili bir fırsat olarak görüp değerlendirdikleri takdirde hedeflerine bir adım daha yaklaşacaklarını belirtmekte fayda görüyorum” dedi.

Velilerin tatilini de kutlayan Erdem; “Geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularınızla aranızdaki muhabbeti artıracak, aile içi iletişiminizi güçlendirecek ev dışında birlikte vakit geçirmeniz hem çocuğunuza hem size en büyük tatil ve bayram hediyesi olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Meslektaşlarına da bir mesaj veren Erdem; “Sizler eğitim sisteminin vazgeçilmez mihenk taşlarısınız. Evlatlarımıza verdiğiniz emek ve mesleğinizi icra etmede gösterdiğiniz özen ile gurur duyuyorum. Ara tatil ile birlikte yaşayacağınız Ramazan bayramınızı kutluyor,  sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz nice bayramlar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle tüm eğitim camiamızın Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyor, öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ara tatil geçirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan okullar 15 Nisan’da açılacak.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

155 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page