top of page

En üst sınırdan imzalandı


Haber Merkezi

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanı Levent Uslu Kırklareli İl Özel İdaresi ile SDS İmzaladı ve ziyaretler gerçekleştirdi.

Genel Başkan Levent Uslu, Kırklareli Valisi Birol Ekici ile patenti Bem-Bir-Sen’e ait olan Sosyal Denge Sözleşmesini en üst sınırdan imzaladı. Sosyal Denge Sözleşmesi ile Kırklareli İl Özel İdaresi bünyesinde görev yapan yerel yönetim çalışanlarımız için önemli bir kazanım elde edildi.

Kırklareli Valiliğinde düzenlenen imza törenine Genel Başkan Levent Uslu, Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreteri Bilal Kuşoğlu, Bem-Bir-Sen Kırklareli İl Başkanı İsmail Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Tatlıyüz, Emre Onurlu, Emre Bozkurt, Hakan Küçük katıldı.

Kamu sendikacılığının önemli kazanımlarından birisi olan Sosyal Denge Sözleşmesi’nin Kırklareli İl Özel İdaresi’nde en üt sınırdan imzalanması ile ilgili Genel Başkan Levent Uslu, “Emeği değerli kılmaya, ekmeği büyütmeye, adil paylaşımı sağlamaya, yerel yönetim çalışanlarımızın haklarını ve hukuklarını korumaya dönük çalışmalarımız kapsamında elde ettiğimiz önemli kazanımlardan biri olan Sosyal Denge Sözleşmesi’nin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu konuda bizlere destek veren Valimiz Birol Ekici beye ve ekibine de Sendikamız, Memurlar ve Memur aileleri adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Levent Uslu ve İl Yönetimine teşekkürlerini ileten Kırklareli Valisi Birol Ekici de yaptığı açıklamada, “Omuz omuza Kırklareli’ne hizmet ettiğimiz mesai arkadaşlarımız için önemli bir kazanım olan Sosyal Denge Sözleşmesi’nin hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum” dedi.  

ÜSKÜP ve PINARHİSAR BELEDİYELERİNE ZİYARET

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanı Levent Uslu, Bem-Bir-Sen Kırklareli İl Başkanı İsmail Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Tatlıyüz, Emre Onurlu, Emre Bozkurt, Hakan Küçük Üsküp ve Pınarhisar Belediye Başkanları Hüseyin Kasap ile İhsan Talay’ı da ziyaret etti.

Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde Genel Başkan Levent Uslu, yerel yönetim çalışanları için gösterilen gayret ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. 7. Dönem Toplu Sözleşmede elde edilen kazanımları da aktaran Uslu, yerel yönetim çalışanlarının sorun ve taleplerinin çözümü noktasında başkanlar ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

83 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page