top of page

Emniyette bayrak değişimi

Yeni Müdür Karayılan oldu

Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürü Osman Ünal, Teftiş Kurulu Başkanlığına Polis Baş Müfettişi olarak atanmasının ardından görevini, İlçede Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat Karayılan’a devretti.

Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde devir teslim töreni düzenlendi.

Kırklareli’nden geldiği Lüleburgaz’da 2020 yılının Eylül ayından bu yana başaralı bir şekilde görevini sürdüren İlçe Emniyet Müdürü Osman Ünal, geçtiğimiz Ocak ayında 1. Sınıf Emniyet Müdürü olmuştu.


1.Sınıf Emniyet Müdürü olmasının ardından Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Polis Baş Müfettişi olarak atanan Ünal, dün İlçe Emniyet Binası’nda düzenlenen törenle görevini Murat Karayılan’a teslim ederek mesai arkadaşları ile vedalaştı.

İlçede Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat Karayılan düzenlenen törende Osman Ünal’a plaket takdim ederek hizmetleri için teşekkür etti.

Osman Ünal ise törendeki konuşmasında, görev sürecinde özverili çalışmaları, üstün gayretleri dolayısıyla tüm personele teşekkür ederek haklarını helal etmelerini istedi.

Lüleburgaz’ın güvenliğini en üst düzeyde tutmak için çaba gösterdiklerini belirten Ünal, bu süreçte kendilerine destek olan tüm Lüleburgaz halkına da teşekkürlerini iletti.

Öte yandan geçtiğimiz yıl Lüleburgaz’a Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanan Murat Karayılan, Osman Ünal’ın ayrılması sonrası yeni İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başladı.

489 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page