top of page

Emlak danışmanlığı sınavı yapıldı

Kırklareli TSO’da “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı”nın 14’üncüsü yapıldı.


Haber Merkezi

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) iş birliğinde düzenlenen “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı”nın 14’üncüsü, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi.

“Alınması Zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgeleri” kapsamında yer alan “Sorumlu Emlak Danışmanlığı” ile ilgili olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) Değerlendiricisi Mustafa Taşkıran tarafından katılımcılara bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantının ardından; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) Değerlendiricisi Mustafa Taşkıran tarafından “Yazılı” ve “Uygulamalı” olarak iki aşamada sınav yapıldı. Yapılan bu sınavda başarılı olan Emlakçılar “Mesleki Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanacaklar.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

تعليقات


bottom of page