top of page

Emekli asker muhtar adayı

31 Mart yerel seçimleri dolayısıyla Zafer Mahallesi 1. Azası Hilmi Pehlivan, Zafer Mahallesi Muhtar adayı olduğunu açıkladı. Pehlivan; “Askeri bilgi ve birikiminin yanı sıra mevcut dönemde de 1. sıra aza olarak tecrübe edindim. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde muhtar adayı olarak değerli oylarınıza talibim” dedi.


31 Mart yerel seçimleri dolayısıyla Zafer Mahallesi 1. Azası Hilmi Pehlivan, Zafer Mahallesi Muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Pehlivan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nde uzun süre çalıştığını ve aza olması dolayısıyla tecrübeli olduğunu belirtti.

Pehlivan; “Mahallemizde ki sorunları ve eksiklikleri kamu, kurum ve kuruluşları ile iletişime geçip koordineli çalışarak çözüme kavuşturacağız. Bunların hepsinin takipçisi olacağız. TSK’da 30 yıl görev yaptıktan sonra emekli oldum. Askeri bilgi ve birikiminin yanı sıra mevcut dönemde de 1. Sıra aza olarak tecrübe edindim. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde muhtar adayı olarak değerli oylarınıza talibim” dedi.

Muhtar Adayı Hilmi Pehlivan’ın aza listesinde; Serhat Yıldız, Birsun Demirhan, Serkan Özer, Gülbahar Yavuzer, Mehmet Can Kasap, Neslihan Geçer, Uğur Nizam ve Bengü Gürkan yer alıyor.

53 yaşında olan Pehlivan, ilk-orta ve lise eğitimini Lüleburgaz’da tamamladı. Lisans mezunu olan Pehlivan TSK’dan emekli oldu. Lüleburgaz’da kamu yararına faaliyet gösteren dernek ve sendika yönetim kurullarında görev aldı. Evli ve 1 çocuk babası.

361 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page