top of page

“El birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz”


MHP Babaeski İlçe Teşkilatı, Başkan Emre Vural başkanlığında yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Babaeski İlçe Teşkilatı, İlçe Başkanı Emre Vural'ın başkanlığında düzenlediği yönetim kurulu toplantısında önemli konuları ele aldı.

Toplantı, parti teşkilatının önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşirken, toplantıda, ilçedeki siyasi gelişmeler, parti içi organizasyonlar ve önümüzdeki döneme ilişkin stratejiler ele alındı.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan İlçe Başkanı Emre Vural, "Partimizin Babaeski ilçe teşkilatı olarak bir araya gelerek önemli konuları değerlendirdik. Amacımız, ilçemizin sosyo-ekonomik sorunlarına çözüm bulmak ve halkımızın beklentilerine karşılık verecek projeler üretmektir. Partimizle birlikte Babaeski'nin kalkınması için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Toplantıya katılan parti üyeleri de Babaeski'nin geleceği için ellerinden gelen gayreti gösterme sözü verdiler. MHP Babaeski İlçe Teşkilatı, ilçedeki vatandaşların taleplerini dinleyerek, daha etkin ve verimli hizmetler sunmak adına çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page