top of page

“Ek işim değil tek işim olacak”


Kamacı ailesinden Mine Kamacı Yeni Mahalle için muhtar adaylığını duyurdu.

Cumhuriyetin 100. Yılında bir Cumhuriyet kadını olarak okuyan, çalışan ve değişimi, gelişimi takip eden, kendini sürekli yenileyen biri olarak muhtar adaylığına karar verdiğini aktaran Kamacı Lüleburgaz doğumlu ve eğitim hayatını da burada tamamladı.

Kırklareli Üniversitesi Hukuk Büro Yönetimi Sekreterliği mezunu olan Mine Kamacı özel bir firmada 16 yıl çalışmanın ardından 10 yıl süreyle kargo firması acenteliği yaptı ve emekli oldu.

“BENDE BU MÜCADELEYİ SONUNA KADAR VERECEĞİM”

Mine Kamacı açıklamasında; “ Bir Anne olarak çocuğumu tek başıma büyüttüm. Profesyonel bir iş hayatım oldu. Tek başına mücadele etmenin gücünü, pes etmemeyi biliyorum. İnsanları dinlemeyi ve onları anlayıp empati kurabilmeyi biliyorum. Dertlerini dert edinmeye, mutluluklarında yanlarında olmaya talibim.

Muhtarlık; Yerel yönetimlerle bir köprü olması ve mahallenin ihtiyaçlarını, taleplerini bir üst yerel kurumuna iletmek ve taleplerin gerçekleşmesi için sonuna kadar mücadele etmek demektir. Bende bu mücadeleyi sonuna kadar vereceğim.

Mahalle sakinleri ile el ele verip sorunları tespit ederek, çözüm üreterek, birlikte yöneterek mevcut sorunları çözmeye talibim.

Mahallemizdeki gençlere daha fazla fırsat yaratmak, mahallemizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışacağım ve her zaman sizin yanınızda olacağım.

Emekli bir Kadın olarak ek iş değil tek iş diyerek yeni mahalle muhtar adayıyım.” diyerek muhtarlık adaylığını ilan etmiş oldu.

246 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page