top of page

Eğitim ve sağlık dünyası buluştu


Özel Lüleburgaz Birey Kişisel Gelişim Kursu ile Bir Nefes Hastanesi arasında iş birliği protokolü imzaladı.


Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz’da eğitim ve sağlık alanında faaliyet gösteren iki kurum arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Bu kapsamda, Özel Lüleburgaz Birey Kişisel Gelişim Kursu ve Bir Nefes Hastanesi arasında iş birliği protokolüne imza atılarak, topluma çok yönlü katkı sağlama hedefi belirlendi.

İmzalanan bu anlaşma ile Birey Kişisel Gelişim Kursu, Bir Nefes Hastanesi çalışanlarının çocuklarına eğitim kayıtlarında %30'a varan indirimler sağlayacak. Böylelikle ailelerin maddi yükünün hafifletilmesi hedeflenirken, gençlerin de kişisel gelişimlerine katkıda bulunulacak.

Protokol kapsamında Bir Nefes Hastanesi de Birey Kişisel Gelişim Kursu çalışanlarına ve birinci dereceden akrabalarına, öğretmenlere ve öğrencilere özel sağlık hizmeti indirimleri sunacak.

Özel Lüleburgaz Birey Kişisel Gelişim Kursu Müdürü Çağdaş Karaçalı konu hakkında yaptığı açıklamada, “Bu protokol, eğitim ve sağlık alanlarının karşılıklı iş birliği ve dayanışma içinde olmasının ne kadar kıymetli olduğunu gösteriyor. Gençlerimizin eğitimine ve sağlığına destek sağlayarak toplumsal fayda sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Bir Nefes Hastanesi Genel Müdürü İbrahim Turut da yaptığı açıklamada iş birliğinin önemini vurgulayarak, “Bu iş birliği, eğitim ve sağlık alanlarının bir araya gelerek toplumsal fayda sağlamayı amaçlayan özverili bir girişimin sonucudur. Gelecekte daha fazla benzer iş birliği için ilham kaynağı olmasını diliyorum." dedi.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page