top of page

Doktor aday adayı oldu

Derman ve Balkan Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı ve işyeri hekimi Dr. Ferruh Perdar, İYİ Parti’den Lüleburgaz Belediye Meclisi aday adaylığını resmileştirdi.31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde aday adaylıkları devam ediyor.

Derman ve Balkan Hastaneleri Genel Cerrahi Uzmanı ve işyeri hekimi Dr. Ferruh Perdar, İYİ Parti’den Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi aday adaylığını resmileştirdi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Nurdan Aksakal Kurtuluş, Perdar’ın dosyasını aldığını belirtti.

Kurtuluş; “Çıkmış olduğu bu yolda tüm yönetim kurulu arkadaşlarım adına başarılar diliyorum” dedi.


FERRUH PERDAR KİMDİR?

1957 İstanbul Doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum.

İstanbul Haydarpaşa Eğitim Araştırma Hastanesi 1982/86 yılları uzmanlık 87/88 Çorlu Askeri Hastane 89/94 Çorlu Devlet Hastanesi 94/2013 Lüleburgaz Devlet Hastanesi Uzman Tabip Başhekim Yardımcısı, Başhekim Dernek Başkanı, Sağlık Kurulu ve Hasta Haklı Başkanı yaptım.

2002/2003 sağlık bakanı koordinatörlüğü Kırklareli Tabip Odası 3. Dönem Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunup, Lüleburgazspor Kulübü ikinci Başkanlık görevini yürüttüm.

7 yıldır halen Şamiloğlu Spor Kulübü Başkanıyım. Son dönem İYİ Parti İl Yöneticisi, Lüleburgaz Özel Derman ve Balkan Hastaneleri genel cerrahi uzmanı ve novel osgb ltd. ortagı ve iş yeri hekimiyim.

Lüleburgaz belediye meclis üyesi aday adayım.

588 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page