top of page

“Değişimin tam zamanı”


Haber Merkezi

31 Mart Yerel Seçimlerinde Lüleburgaz Gençlik Mahallesi’nden muhtar adayı olan Çiğdem Öz, değişimin artık sözde kalmaması gerektiğini belirtti.

Öz yaptığı açıklamada, mahalle sakinlerinin ve tüm Lüleburgazlıların yeni yılını kutlarken, ‘Gençliğe genç gelecek’ sloganıyla çıktıkları bu yolda, değişimin artık sözde kalmaması gerektiğini belirtti.

36 yaşında, evli ve bir kız çocuğu olan Çiğdem Öz, bilgi ve donanımıyla mahallesi için çok faydalı olacağını düşündüğünü aktardı.

Öğretmenlik mezunu olan Çiğdem Öz, hem tecrübesiyle hem de genç ve dinamik yapısıyla mahallesine büyük katkılar sağlayacağını dile getirirken, muhtarlığın sadece evrak vermekten ibaret olmadığını göstermek istediğini söyledi.

Çiğdem Öz, “5 dönemdir değişen her şeye rağmen mahallede değişimin olmaması üzücü bir durum. Gençliğimize güvenimizle çıktığımız bu yolda özellikle bayanların katkılarıyla mahallemizi birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Öz, Gençlik Mahallesi sakinlerinin ve Lüleburgazlıların yeni yılını da kutlarken; “Yeni yılda yenilikler ile geleceğiz. Gençliğimize güveniyor ve iddialıyız!” ifadelerine yer verdi.

278 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Commenti


bottom of page