top of page

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lüleburgaz’daydı!

“Şehitlerimiz toprak altındaki ulu köklerimizdir”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yankı Bağcıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Lüleburgaz’a geldi. Bağcıoğlu; “Şehitlerimiz, toprak altında ki ulu köklerimizdir. Gazilerimiz de Atatürk’ün belirttiği gibi yaşayan anıtlardır. Onların emanetlerine ve kendilerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yankı Bağcıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Lüleburgaz’a geldi.

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’nda bir açıklama yapan Bağcıoğlu, Belediye Başkanı Murat Gerenli’ye ve partiye destek olmak için geldiğini ve şehit aileleri ile gazileri ziyaret etmek istediklerini belirtti.

“BOYNUMUZUN BORCUDUR”

Bağcıoğlu; “Lüleburgaz’da bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlçe Örgütü’ne ve Sayın Belediye Başkanı’na destek vermek için buradayız. Benim sorumluluk alanım Milli Savunma ve Milli Güvenlik faaliyetleri. Amacımız değişik il ve ilçelerde tüm Türkiye’de şehit ailelerimizin ve gazilerimizin sorunlarını dinlemek. Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz tarafından kurulan dernekleri ziyaret ederek burada da sorunları tespit etmek. Ayrıca gittiğimiz yerlerde mevcutsa emekli subay ve emekli astsubay dernekleri ziyaret ederek isteklerini ve sorunlarını almak. Şehitlerimiz, toprak altında ki ulu köklerimizdir. Gazilerimiz de Atatürk’ün belirttiği gibi yaşayan anıtlardır. Onların emanetlerine ve kendilerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Onların isteklerini alıp tekrar ilgili makamlara iletmekte en büyük görevimiz. Burada Sayın Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza ve İlçe Başkanımıza yakın misafirliği ve sıcak ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendimizi bir aile ortamı içerisinde bulduk” dedi.

Bağcıoğlu’na Belediye Başkanı Murat Gerenli, İl Başkanı Bora Terzi, İlçe Başkanı Ali Can ve partililer de eşlik etti.

280 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page