top of page

BTP’nin adayı Terzioğlu!

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Özgür Terzioğlu oldu. BTP İlçe Başkanı Ayhan Demirelli; “Arkadaşımızı kimse değerlendirmek istemedi, hatta fikirlerini de değerlendirmek istemedi ama projelerini çalmadılar dersem yalan olur” dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Lüleburgaz İlçe Başkanı Ayhan Demirelli, katıldığı bir radyo programında açıklamalarda bulundu.

Demirelli, yapılacak yerel seçimlerde BTP’nin Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı’nın Özgür Terzioğlu olduğunu açıkladı.

Programda Demirelli; “Lüleburgaz adayımızı herkesin yakından tanıdığı, özellikle de master plan çalışmaları ile akıllı adamların özellikle okuduğu ve fikir sahibi olduğu Özgür Terzioğlu’dur. Özgür Terzioğlu’nun bu konu ile alakalı çok ciddi çalışmaları var. Özgür, arkadaşımız master plan çalışmaları belediyeye, siyasi partilere izah etti ve sundu. Bazı projelerini cımbızlayarak aldıklarını görüyoruz. Biz bundan memnuniyet duyuyoruz. Bir fikir varsa değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Özgür kardeşimize, fikirlerini, düşüncelerini BTP’de anlatma fırsatı tanıyalım sana dedik. Oda kabul etti. İlerleyen süreçte projelerini canlı yayınlarda anlatacak. Ve o kadar rahat anlatacak ki çünkü fikir sahibi o. Kendisi çok iddialı ve alçak gönüllü bir arkadaşımızdır. Lüleburgaz Belediye başkan adayı arkadaşlara söylüyorum; saçma sapan olmayacak vaatlerde bulunmasınlar. Çünkü Lüleburgaz’ın zemini de buna uygun değil. Arkadaşımızı kimse değerlendirmek istemedi, hatta fikirlerini de değerlendirmek istemedi ama projelerini çalmadılar dersem yalan olur” dedi.

251 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page