top of page

BES koşar adım!

Birleşik Emekliler Sendikası üyeleri saha çalışmalarına devam ediyor.

Birleşik Emekliler Sendikası var olan temsilcilikleri ile şube olma yolunda çalışmalara devam ederken temsilcilik olmayan yerlerde de çalışmaların başlaması için girişimlerde bulunuyor.

Temsilcilik var olan ilçelerden biri olan Lüleburgaz’da sendikanın 3. Şubesi olma yolunda saha çalışmaları planlanan program çerçevesinde sürdürülüyor.

İlçedeki 3. stant çalışması olacak süreç 7, 8 ve 9 Kasım tarihlerinde 13.00 ila 15.00 arasında, Kongre Meydanında gerçekleşecek.

BABAESKİ’DE TOPLANTI

Birleşik Emekliler Sendikası, Babaeski Temsilciliği ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantı hakkında açıklama yapan Örgütlenme Sekreteri Taner Günerbüyük; “Babaeski'de örgütlenmeyi büyütmek, sendikamızı emeklilerimize tanıtmak, emeklilerin sorunlarına ve taleplerine çözüm bulabilmek, sofrasındaki ekmeği büyütmek için neler yapabiliriz konularını konuşarak, stant çalışmalarını, kahve çalışmalarını, el ilanlarımızla birlikte yoğunlaştırma kararı aldık.

Bu çalışmayı çelme takanlarla, engelleyenlerle, barikat kuranlarla, dedikodu yapanlarla değil, dik duran, kararlı olan, mücadele etmeyi önüne görev olarak koyanlarla olacaktır, bu yol, yolu yürüyenlerle yürünecektir.

Tüm emeklilerimizi üye olmaya davet ediyoruz. Yapılacak her üye sendikamızı toplu sözleşme masasına yaklaştıracaktır, bu çalışmayı yürütecek olan temsilci ve üye arkadaşlarıma başarılar dileriz.” dedi.


49 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page