top of page

‘BAL’lı Evrenspor!

Kırklareli Süper Amatör Ligi sona ererken zafere Lüleburgaz’a bağlı Evrensekiz beldesinin takımı Evrenspor ulaştı.

Kırklareli Süper Amatör Ligi’nin 2023-2024 sezonu şampiyonu Evrensekiz Evrenspor oldu.

Ligde zaman zaman sendelemesine rağmen büyük bir bölümünde aldığı sonuçlar ile zirveyi hiç bırakmayan ekip, hafta sonu oynanan mücadeleler sonrası zaferini ilan etti.

Evrensekiz’in çiçeği burnunda belediye başkanı Birol Özbay’ın da yalnız bırakmadığı maçta Hürriyetspor’a konuk olan Evrenspor mücadeleyi 2-1 kazanmasını bildi.

Kulübün, yakın zamanda kadar futbol oynayan genç başkanı Tansel Gündağ, şampiyonluğa uzanan takımı ile gurur duyduğunu belirtti.

Evrensekiz’e tarihinin en büyük kupasını getirdikleri için sevinçli olduklarını kaydeden Gündağ, hedeflerinin Bölgesel Amatör Lige katılarak, ligde başarılı olmak olduğunu ifade etti.

Kendilerine bu güne kadar destek veren eski belediye başkanları Mustafa Nalbant ile yeni seçilen belediye başkanları Birol Özbay’a teşekkürlerini ileten Gündağ, herkesin takımda büyük emeği olduğunu dile getirerek, kupayı tüm belde halkına armağan etti.

Belediye Başkanı Birol Özbay ise sosyal medya üzerinden takımı kutlarken, “2023-2024 sezonu Kırklareli Süper Amatör Lig şampiyonu Evrenspor’umuzu tebrik eder, yönetim, teknik ekip ve futbolcularımızı kutlar, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Evrenspor, Teknik Direktör Abdullah Çelik yönetiminde bu sezon oynadığı 22 mücadelede, 16 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlik alarak ligi 51 puan ile zirvede tamamladı.

466 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page