top of page

Bakan Yardımcısı Lüleburgaz turunda!

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Lüleburgaz’a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu,“Bu davanın bu noktaya gelmesinde bu teşkilatın, hepinizin çok büyük emeği ve katkısı var. Cumhurbaşkanımızın 22 senedir ülkeyi hangi noktadan, hangi noktaya getirdiğini hepimiz şahidiz. Gecesini gündüzüne katarak, milletin derdi ile dertlenen bir Cumhurbaşkanımız var. Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşları olarak bu millete yapacak çok işimiz var, çok sözümüz var. Yine durmadan, yorulmadan hep birlikte gece gündüz, kol kola, omuz omuza yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Kırklareli’nin ardından Lüleburgaz’da geldi.

Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu’nun Lüleburgaz’da ilk adresi Lüleburgaz Kaymakamlığı oldu. Burada Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce’den bilgi alan Tarıkdaroğlu, daha sonra Cuma namazını kılmak üzere Sokollu Mehmet Paşa Cami’ne geldi.

Namazın ardından AK Parti İlçe Başkanlığı’na geçen Tarıkdaroğlu, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, İlçe Başkanı Abdussamed Kayalı, İl Genel Meclis Üyesi Recep Çotuk ve partiler eşlik etti.

Yolda gördüğü vatandaşlar ile sohbet eden Tarıkdaroğlu, parti binasının yanında bulunan taksicilerle bir süre konuştu.

“BU GÖREVLERİN HEPSİ GELİP GEÇİCİ”

AK Parti İlçe Başkanlığı’nda ‘Durmak Yok Yola Devam’ diyerek partililerle sohbet eden Tarıkdaroğlu; “Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere çizmiş olduğu istikamet doğrultusunda sizlerle beraber yol yürümeye devam ediyoruz. Lüleburgaz’ın bizde ayrı bir yeri ve anlamı var. Evinden, çocuğundan, işinden ödün vererek, fedakarlık yaparak kısacası bu davaya omuz vererek Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşları olarak sizlerle beraber sohbet etmek amacıyla sizleri ziyaret etmek istedik. Bu davanın bu noktaya gelmesinde bu teşkilatın, hepinizin çok büyük emeği ve katkısı var. Ben, kuruluştan bu yana partimizin çeşitli kademelerinde görev yaptım. 11 sene boyunca. Sayın Cumhurbaşkanımızın bize tevdih ettiği görevleri yerine getirdik. Şimdi de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda bakan yardımcısı olarak milletimizi hizmet yolda bir görevimiz var. Bu görevlerin hepsi gelip geçici. Bu görevlerin hepsi birer emanettir. Baki kalan gökkube de hoş bir sadakattir. Onun içinde Cumhurbaşkanımızın 22 senedir ülkeyi hangi noktadan, hangi noktaya getirdiğini hepimiz şahidiz. Gecesini gündüzüne katarak, milletin derdi ile dertlenen bir Cumhurbaşkanımız var. Aynı zamanda dünyadaki bütün mazlumların derdi ile dertlenen bir liderimiz var. Onun için ne mutlu bize ki böyle bir liderimiz var ve cumhurbaşkanımız var. Allah onu başımızdan eksik etmesin” dedi.

“BU MİLLETE YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR, ÇOK SÖZÜMÜZ VAR”

Partililere yaptıklarından dolayı teşekkür eden Tarıkdaroğlu; “Ben biliyorum çok koşturdunuz, kapı kapı gezdiniz. Belki uykusuz, aç kaldınız, hasta oldunuz, çocuğunuz hasta oldu. Dükkanınızı kapatmak zorunda kaldınız, her ne iş yapıyorsanız bırakıp partimiz için koşturdunuz. Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşları olarak bu millete yapacak çok işimiz var, çok sözümüz var. Yine durmadan, yorulmadan hep birlikte gece gündüz, kol kola, omuz omuza yol yürümeye devam edeceğiz. Ben sizlerle beraber olmaktan, Lüleburgaz Teşkilatı’mızla aynı ortamda olmaktan duyduğum memnuniyeti bir kere daha dile getiriyor ve çok teşekkür ediyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Ak Parti İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş ve AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Abdussamed Kayalı’da katılımlarından dolayı Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu’na teşekkür etti.

Tarıkdaroğlu ve beraberindekiler daha sonra Ramazan Yaman Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne giderek burada yaşlılar ile bir araya geldi.

459 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Kommentare


bottom of page