top of page

Babasının izinde!


Lüleburgaz Barış Mahallesi’nde mevcut muhtar İbrahim Dinçli’nin oğlu Hakan Dinçli muhtar adayı olduğunu açıkladı.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde mahalle muhtarı olmak isteyen Hakan Dinçli adaylığını açıkladı.

Barış Mahallesi’nde uzun yıllardır muhtarlık yapan ve mahalleli tarafından sevilen sayılan mevcut mahalle muhtarı İbrahim Dinçli’nin oğlu olan Hakan Dinçli, yapılacak seçimlerde aday olduğunu duyurdu.

“BABAMDAN ÖĞRENDİĞİM ÇOK ŞEYLER VAR”

Lise Mezunu olan 45 yaşındaki Hakan Dinçli, “Babamda öğrendiğim çok şeyler var” derken, bu deneyimini muhtar olması durumunda mahalle halkına yansıtacağını bildirdi.

Görevini en iyi şekilde yapacağının sözünü şimdiden mahalle halkına verdiğini ifade eden Dinçli, Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözünü hatırlattı.

“Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” cümlesinin kendisinin ilham kaynağı olduğunu ve hayatı boyunca bu yönde hareket ettiğini aktaran Dinçli, “Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek ve mahallemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için muhtar adayı olmaya karar verdim. Uzun yıllardır babamın yanındayım ve mahallemizin ihtiyaçlarını yakından biliyorum. Bu deneyimimi muhtarlığımda da kullanacağım. Mahallemize hizmet etmek için elimden geleni yapacağım" dedi.

273 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page