top of page

Babasının hayali için atıyor

Gol kralı oldu!

Lüleburgazlı minik golcü Aras Özhan, Yalova’da düzenlenen ve büyük takımların yer aldığı turnuvada attığı gollerle, turnuvanın gol kralı oldu.


Lüleburgaz’dan transfer olduğu Karagümrükspor alt yapısında harika işlere imza atan Aras Özhan, katıldıkları turnuvada yine adından söz ettirmeyi başardı.

Yalova’da düzenlenen ve Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi üç büyükler ile profesyonel takımların alt yapılarının da yer aldığı turnuvaya katılan Karagümrükspor’un ileri ucunda gol yükünü çeken Özhan, turnuvaya damga vurdu.

Takımını attığı gollerle finale kadar taşıyan Aras, turnuvanın gol kralı oldu.

Otoriteler tarafından geleceğin golcüsü olarak lanse edilen 10 yaşındaki Aras Özhan, gol krallığının yanı sıra turnuva özel ödülünün de sahibi oldu.

Aras Özhan’ın babası bölgemiz eski kalecilerinden Samet Özhan, oğlunun gelişimini en iyi şekilde sürdürdüğünü söylerken, her geçen gün üstüne koyarak yol aldığını belirtti.

İleride kendisinin iyi bir futbolcu olması için hocalarının büyük emek verdiğini aktaran Özhan, kendilerinin de ailesi olarak her zaman arkasında durduklarını dile getirdi.

Özhan, hayalinin ise oğlunun bir gün Beşiktaş Spor Kulübü’nde futbolcu olarak yer alması olduğunu sözlerine ekledi.

282 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page