top of page

Başkan Yusuf Can "ADALI" dedi


Haber Merkezi

3 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü olağanüstü genel kurulu öncesinde başkan adayları kongre delegeleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Trakyalı delegelere bir araya gelen Hasan Arat'ın ardından 28 Kasım Salı günü Tekirdağ Ramada Hotel de başkan adayı Serdal Adalı da Trakya illerindeki Beşiktaş kongre delegeleriyle bir araya geldi. Toplantıya katılım sağlayan Büyükmandıra Beşiktaşlılar Derneği Başkanı aynı zamanda Beşiktaş Kongre Üyesi Yusuf Can açıklamada bulundu.

Başkan Yusuf Can "Söz konusu Beşiktaş ise iki kere düşünüp karar vermek gerekir. Biz bir başkan adayını destekliyorsak, mutlaka bir dayanağı vardır" dedi.

Başkan Can şöyle devam etti: " Beşiktaş'ımız zor günlerden geçiyor gibi bir algı yaratılmak istense de buna katılmıyorum. Beşiktaş'ın büyüklüğü her zorluğu aşacak düzeydedir. Söz konusu Beşiktaş olunca biz iki kere düşünür, bir kere karar veririz. O yüzden bu süreci de bağlı bulunduğumuz Beşiktaş 1903 Dernekler Birliğimizin değerli üyeleriyle birlikte değerlendirdik. Bir kez daha Beşiktaş için iki kez düşündük, bir kez karar verdik. 3 Aralık Pazar günü yapılacak olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Olağanüstü Kongresinde Başkan Adayımız Sayın Serdal Adalı'dır. Genel kurulda Sayın Adalı'nın ve ekibinin yanında yer alacağız. Başkan Adayımız Sayın Serdal Adalı'ya başarılar diliyorum" dedi.

Açıklamasında Beşiktaş tarihine de vurgu yapan Başkan Yusuf Can şöyle devam etti: "Şeref Bey'den Hakkı Yeten'e Süleyman Seba'dan günümüze Beşiktaşlılık duruşu vardır. Bizim bu duruşa, bu tarihe ve bu güzide kulübümüze sahip çıkmamız gerekiyor. Okul harçlığını biriktirip, stada gelen öğrencinin heyecanı Beşiktaş duruşudur. Bu duruş hiçbir zaman bitmeyecek. O yüzden bu genel kurula sadece bir başkan değişimi olarak bakmıyoruz, geçmişe sahip çıkmak, geleceğe umutla bakmak istiyoruz. Sayın Serdal Adalı'nın Beşiktaş'ımız için yapacaklarını, kongreye dair vaatleri lütfen tüm Beşiktaşlılar takip etsin. Hatta tüm sporseverler takip etsin. Görecekler ki güzel bir ekiple güzel Beşiktaş bir kez daha tarih yazmaya devam edecek. Ben, Büyükmandıra Beşiktaşlılar Derneği Başkanı aynı zamanda Beşiktaş Kongre Üyesi Yusuf Can olarak, şahsım ve derneğimiz adına tüm spor kulüplerine örnek bir Kongre gerçekleştirmeyi umut ediyorum. Biz, Sayın Serdal Adalı'nın yanında yer alacağız. Ama Sayın Hasan Arat'ı destekleyen arkadaşlarımız da olabilir. Hasan Arat'a ve ekibine de başarılar diliyorum. Her şey Beşiktaş için" dedi.

40 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page