top of page

Başkan Süleyman Sevinç oldu

Lüleburgaz Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin genel kurulunda yeni yönetim belli oldu. Lüleburgaz Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Sevinç, oldu.


Lüleburgaz Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin genel kurulunda yeni yönetim belli oldu.

Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi’nde yapılan genel kurul sonrası Lüleburgaz Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin önceki dönemde 2’inci başkanı olan Süleyman Sevinç, yeni başkan seçildi.

Süleyman Sevinç, başkanlığında ki yeni yönetim ise şu isimlerden oluştu: Başkan Yardımcısı Ahmet Kanbur, Sekreter Gülçin Gören, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Funda Engin Topluoğlu, Koordinasyon ve İletişim Sorumlusu Ramazan Uras, Şehit Aileleri İletişim Sorumlusu Yasemin Burlu, Gazi Aileleri İletişim Sorumlusu Serkan Tekin’den oluştu.

Başkan Sevinç, göreve gelmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Sevinç; “Şehit ve gazi aileleri ile kurum-kuruluşlar arasında her zaman olduğu gibi köprü vazifesi olmaya devam edeceğiz. Her zaman bize destek olan sayın Kaymakamımız Salih Yüce’ye, daire amirlerimize, bu süreçte yanımızda olan herkese ve Kurucu Başkanımız Birdeniz Şan ile eski yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz. İlerleyen süreçte şehit yakını ve gazilerimizin sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

112 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page