top of page

Başkan can dostları unutmadı!

Demirköy’de etkili olan kar yapışı nedeniyle yiyecek bulma alanları daralan sokak hayvanları için Belediye Başkanı Recep Gün, belirlenen noktalarda can dostlara mama bıraktı.

Demirköy Belediyesi, kötü hava koşulları dolayısıyla ilçe ve çevresinde bulunan sokak hayvanlarına mama dağıtımı gerçekleştirdi.

Havaların soğuması ve kar yağışının etkili olması sebebiyle yiyecek bulma alanları daralan can dostları için belirlenen noktaları gezerek mama bırakan belediye ekiplerine Başkan Recep Gün de etlik etti.

Belediye Başkanı Recep Gün, sokak hayvanlarına her zaman sahip çıktıklarını belirterek yaptığı açıklamada, “15 Temmuz Hatıra Ormanı, Mahya Dağı, Kadın Kule, Yol Bitti Komutanım mevki besleme noktalarımızı çoğaltıp vitamin destekli yemlerle su koyarak sokak hayvanlarının çoğuna ulaşmaya çalışıyoruz. Bugün bir kez daha sevimli dostlarımızın sevgimize şefkatimize ihtiyacı olduğunu hatırlayalım. Bize emanet canları koruyalım.” dedi.

Öte yandan karın etkili olduğu ilçe merkezinde ekipler gece gündüz işlerinin başında yer alırken, buzlanmaya karşı, kar küreme ve tuzlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.

63 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page