top of page

Başkan adaylığını açıkladı!


Babaeski Belediye Başkanlığına adaylığını açıklayan Hakan İnanç, Babaeski’nin tekrar Trakya’nın incisi olması için yola çıktığını aktardı.


Haber Merkezi

Hakan İnanç, geçtiğimi gün büyük bir kalabalığın önünde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Bir kafede gerçekleşen aday adaylığı açıklamasında Hakan İnanç; “Öncelikle benim için bu özel günde, beni yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. 26 yıl süren memuriyet hayatımdan sonra siyaset hayatına girerek güzel Babaeski’me katkıda bulunmak istedim” diye konuştu.

“GÜZEL BABAESKİ’MİN TEKRAR TRAKYA’MIN İNCİSİ OLMASI İÇİN YOLA ÇIKTIM”

Babaeski’nin tekrar Trakya’nın incisi olması için yola çıkmış bulunduğunu ifade eden İnanç; “Babaeski’mizin tüm Trakya’da örnek olarak gösterilen, o eski parlak günlerine tekrar kavuşturmak için el birliğiyle çok çalışacağız” dedi.

“FESTİVALLERİ TEKRAR İSTİYORUZ”

Babaeski’de son yıllarda düzenlenmeyen Tarım Festivali’nin özellikle genç ve çocuklarca tekrar düzenlenmesi talepleri olduğunu 10 yaşındaki Fatih’ten yola çıkarak ifade eden CHP Babaeski Belediye Başkan Aday Adayı Hakan İnanç; “Yine 10 yaşındaki Fatih oğlumuz festivalleri tekrar istiyoruz dedi. İşte yeni yetişen bu neslimiz bile, Babaeski’min şu anki durumunu çok güzel anlatıyor. Bu çocuklarımızın bu istekleri bir proje değil, belediyenin asli görevidir. Ben Babaeski’nin tüm mahalle ve sokaklarında memuriyet hayatımda hepsini gezmiş ve halen tüm eksikleri bilen dostunuzum” şeklinde konuştu.

24 SAAT ULAŞABİLİNECEK BAŞKAN OLACAĞINA SÖZ VERDİ

İnanç; “Son üç yıl içinde, altı yüzün üzerinde esnafımızı gezdim. Ve mahalle toplantıları yaptım. Halkımızın iyi gününde ve kötü gününde hep yanlarında oldum. Aday olup seçildiğim takdirde 24 saat ulaşabileceğiniz bir başkanınız olacağıma sizlerin ve basın mensuplarının önünde söz veriyorum” sözlerini aktardı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olsa da, seçilmesi durumunda siyasi kimliğini bir kenara koyacağını dile getiren İnanç, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her ne kadar Cumhuriyet Halk Partisi’nden Aday Adaylığımı açıklasam da hiçbir siyasi parti gözetmeksizin tüm vatandaşlarımı kucaklayacağım. Sıkmadık el, kapısını çalmadık ev bırakmayacağım. Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum. Benim için bu güzel ve anlamlı günde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuz teşekkürler.”

189 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page