top of page

Başhekimden veda!


Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2 yıldır başhekimlik görevini yürüten Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok, başhekimlik görevinden ayrıldı.

“BU HİZMETİ SAĞLAMANIN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİM”

Hastane konferans salonunda düzenlenen veda töreninde hastaneye yapmış olduğu hizmetleri içeren sunumundan sonra konuşma yapan Derdiyok; “2 yıldır yürütmekte olduğum Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekimlik görevimden bugün itibariyle ayrılma kararı almış bulunuyorum.

2 yıl boyunca hastane içinde yapmayı sizlere taahhüt ettiğim planlamaları bitirmenin gururunu ve onurunu yaşamaktayım. Artık Kırklareli de insanların sağlık hizmetine erişmeleri daha kolay ve dış merkezlerde şifa bulmak zorunda kalmıyorlar. Bu süreçte yanımda olan başta Sayın Valim Birol Ekici, Vali Yardımcım Elif Canan Tuncer, İl Sağlık Müdürüm Dr. Öğretim Üyesi Çiğdem Cerit Hocama, tüm başkan ve yardımcılarına, diğer sağlık kurumunda çalışan yönetici ve birlikte çalışmaktan onur duyduğum sağlık ordusunun tüm personellerine teşekkür ederim. Tabi bu başarılı sürecimizin paydaşı olan kendi yönetimim ve hastanede ki 1064 çalışma arkadaşıma ayrıca şükran borçluyum. İyi ki sizleri tanıdım ve çalışma fırsatım oldu. Bu süreçte bilerek ya da bilmeyerek gururunu veya gönlünü kırdığım bir kişi olduysa af ola, hakkınızı helal edin. Bundan sonraki süreçte asli görevim olan sağlık hizmetleri başkan yardımcılığı görevime döneceğim. Hepinizden birlikte çalıştığımız süreçte aldığım destekler için teşekkür ederim” diye konuştu.

Derdiyok, 29 Aralık 2021 tarihinde Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri başkan yardımcısı olarak atanmıştı. 03 Ocak 2022 tarihinde de valilik oluru ile Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi başhekim vekili görevine getirilmişti.

64 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page