top of page

“Başhekim geri dönsün” kampanyası

Sağlık çalışanları görevinden ayrılan başhekim geri gelmesi için dilekçe verdi.


Haber Merkezi

Bir süre önce görevinden ayrılan Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Çağdaş Derdiyok’un görevine dönmesi için sağlık çalışanları, Sağlık Bakanlığı ile İl Sağlık Müdürlüğüne dilekçe verdi.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktorlar, hemşireler ve diğer personel geçtiğimiz hafta görevinden ayrılan ve görevine başladığı günden itibaren yaptığı hizmetlerle takdir toplayan Başhekim Uzman Dr. Çağdaş Derdiyok’un yeniden görevine dönmesini istiyor.

Çalışanlar Derdiyok’un tekrardan görevine dönmesi için Sağlık Bakanlığı ile İl Sağlık Müdürlüğüne dilekçe verdi.

Verilen dilekçelerde “Kırklareli Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tabip olarak görev yapmaktayım. Hastanemizde Başhekim vekili olarak görev yapmış olan Uzman Dr. Çağdaş Derdiyok ile birlikte çalıştığımız dönemde kendisi ile tüm hastane olarak uyum içerisinde ve çözüm odaklı çalışmış olup aynı zamanda görev yaptığı süre içerisinde daha öncesinde bölgemizde yapılmayan birçok özellikli tıbbi girişim ve işlem yapılmaya başlanmıştır. Bu sinerjinin bozulmamasının hastanemiz ve ilimiz açısından faydalı olacağını düşünmekteyim. Bu nedenle mevcut başhekimimle çalışmaya devam etmek istemekteyim” ifadeleri yer aldı.

118 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page