top of page

Başhekim’den Görünüm’e ziyaret!

Lüleburgaz Devlet Hastanesi Başhekimi Sefa Özay Bakar, Gazetemiz Görünüm’ü ziyaret etti. Bakar, hastanenin işleyişi ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi. İsimlerin geçici yapılan işlerin kalıcı olduğunu ve güzel bir şeyler bırakmak istediklerini belirten Bakar, ilk olarak hastanenin eksiklerini gidermek için uğraştıklarını, bu konuda büyük yol kat ettiklerini, hastanenin ve Lüleburgaz’ın tanıtımı için çaba sarf ettiklerini kaydetti. 


Lüleburgaz Devlet Hastanesi Başhekimi Sefa Özay Bakar ve beraberindekiler Gazetemiz Görünüm’ü ziyaret etti.

Başhekim Bakar’a, Sağlık Hizmetleri Müdürü Hamide Katı, İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Berrin Çivicioğlu ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Derya Erk, eşlik ederek Gazetemiz Görünüm’ün Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Tevfik İşçi, ile bir görüşme yaptı.

Bakar, Lüleburgaz Devlet Hastanesi’ni her anlamda geliştirmek ve güzelleştirmek için hastaların ve yakınlarının konforu, refahı için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtti.

İsimlerin geçici yapılan işlerin kalıcı olduğunu ve güzel bir şeyler bırakmak istediklerini belirten Bakar, ilk olarak hastanenin eksiklerini gidermek için uğraştıklarını, bu konuda büyük yol kat ettiklerini, hastanenin ve Lüleburgaz’ın tanıtımı için çaba sarf ettiklerini kaydetti.  

469 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page