top of page

Aynı tatlar yeni yerinde


Uzun yıllar Mercan Pasajı’nda yaptığı ev yemekleri ile Lüleburgazlıların damağında tat bırakan Gül Pelvan, pasajın yıkılma kararının ardından taşındığı yeni yerinde kapılarını müşterilerine açtı.

Bir süre önce Mercan Pasajı’ndaki dükkanını kapatan Gül Pelvan, yeni yerinde dün görkemli bir açılış gerçekleştirdi.

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce, Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lokantacılar Odası Başkanı Nihat Yaman, AK Parti İlçe Başkanı Abdussamed Kayalı, eski belediye başkanı Emin Halebak, CHP Belediye başkan aday adayı Özgür Kaya, Sibel Pişkin, Hakan Dedeoğlu, Hilmi Hersek ile çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta kurdele kesilmesi ile “Ev Tadında Ev Yemekleri” yeni yerinde açıldı.


Kocasinan Mahallesi İnönü Caddesi Altınbaş Pasajı girişinde Ticaret Odası karşısında açılan dükkanda birbirinden lezzetli el emeği ev yemekleri bulunurken, dükkan sahibi Gül Pelvan, açılış için kendi elleri ile yaptığı ikramları yine kendi elleri ile servis ederek katılımcılar tarafından beğeni topladı.

Eski iş yerindeki komşularının da yalnız bırakmadığı Pelvan, açılış sonrası yaptığı açıklamada, katılım gösteren herkese teşekkürlerini iletirken, kaldıkları yerden en iyisini Lüleburgazlılara sunmak için yeni yerlerinde hizmete devam edeceklerini belirtti.

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce de açılışa eşi ile birlikte katılırken, yeni iş yerlerinin Pelvan ailesine hayırlı olmasını diledi.

Belediye Başkanı Murat Gerenli de “Lüleburgaz’a lezzet katmaya aynen devam edin. Yıllardır sunduğunuz lezzetleri burada da devamını diliyoruz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

1.238 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page