top of page

Atatürk Mahallesi’ne genç aday!

Lüleburgaz’da 16 yıldır yaşadığı Atatürk Mahallesi’ne hizmet için kolları sıvayan Cihan Kara, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde muhtar adayı olduğunu açıkladı.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde siyasi partilerin yanı sıra muhtarlıklar için de adaylar açıklamalarını yaparken, Atatürk Mahallesi için 34 yaşındaki Cihan Kara muhtar adaylığını açıkladı.

Gençliğinin geçtiği, hayatını kurduğu ve 16 yıldır yaşadığı mahallesini çok sevdiğini belirten Kara, hizmet etmek için muhtarlığa aday olduğunu belirtti.

Kara, göreve gelmesi halinde hizmet etmekten onur duyacağını belirtti.

Mahallede bulunan Kardeşler Kıraathanesi’nde kalabalık mahalle halkına adaylığını duyuran Kara yaptığı açıklamada; “Uzun yıllardır yaşadığım Atatürk Mahallesi Muhtarlığı’na adaylığımı açıklıyorum. Öncelikle; bu göreve laik gördüğünüz takdirde sizlere hizmet etmekten onur duyacağımı bilmenizi isterim. Siz mahalle sakinlerine hizmet verirken önceliğimiz mahallemizin ihtiyaçlarını birlikte belirleyip ortak bir akılla sorunlarımızı çözmeye yönelik olacaktır. Bu yolda yürürken kapımızı sadece iş için değil, sohbet edip bir sıcak çayımızı içmek için de açık olacağını bilmenizi isterim. Hep daha iyisini sizlere sunma ve yeni hizmetler geliştirme üretme ve sunma çabasında olacağız. Muhtar adayı olan arkadaşlarıma da başarı diliyor, mahallemiz için hayırlısı neyse o olsun diyorum. Tüm mahalle sakinlerinin birlik, beraberlik ve huzur içinde yaşamaları, daha güvenli bir yaşamı kurmak ve sağlamak adına muhtarlık seçiminde halkımızın desteğini bekliyorum” dedi. 

CİHAN KARA KİMDİR?


1989 yılında Lüleburgaz’da doğan Kara, ilköğrenimini Fehmi Mutlu İlköğretim okulunda tamamladı, 2006 yılında Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümünden mezun oldu.

2007 yılından beri Lüleburgaz’da esnaf olarak hizmet veren Kara, evli ve bir çocuk babası.

638 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page