top of page

Ahmetbey’de üstyapı çalışmaları sürüyor

Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, beldede üstyapı çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Altıntaş, her sokağa doğalgaz ulaştırmak adına çalıştıklarını kaydetti.

Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, beldede üstyapı çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Altıntaş, belde de su, kanal, yağmur hatları altyapısı ve doğalgaz, Telekom, elektrik hatları tamamlanan yerlerde üst yapıya ağırlık verdiklerini aktardı.

Yapılan işleri yerinde denetlediğini belirten Altıntaş; “Yılın son haftası da, geride bıraktığımız 360 gün gibi iş, hizmet ve gayret dolu, bereketli. Yeni yılın ilk günlerinden itibaren doğalgaz hattı imalatlarının yapımıyla, biz de yol yapımı çalışmalarımızı, bir gün bile ara vermeden devam ettireceğiz. Ağustos ayından bu yana yeni doğalgaz hatlarının yapımını bekliyor, yeni çalışmanın başlaması için GAZDAŞ ile sürekli görüşüyor, doğalgaz hatlarının imalatını yapacak çalışanları kasım ayından bu yana belediyemizin lojmanında misafir ediyor, beldemizin her mahallesi/her sokağına istisnasız doğalgazın ulaşması konusunda belediye olarak her türlü desteği veriyor ve kolaylığı sağlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

239 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page