top of page

Adayları yardımcı olarak istiyor!

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Serhat Özer Paksoy, basın mensupları ile toplantı da buluştu. Paksoy, burada yaptığı konuşmasında, bir projesi olduğunu, onunda Murat Gerenli, Murat Mahir Altan ve Emin Halebak’ı belediye başkan yardımcısı olarak istediğini söyledi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Serhat Özer Paksoy, basın mensupları ile toplantı da buluştu.

Paksoy, yerel seçimler öncesinde bir tane büyük projesi olduğunu bunun da; göreve gelmesi halinde Murat Gerenli, Murat Mahir Altan ve Emin Halebak’ı başkan yardımcısı olarak istediğini belirtti.


“ÜLKEME VEFA BORCUMUN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Paksoy; “Lüleburgaz’da yüksek su faturaları, bozuk yollar, bakılamayan sokak hayvanları, ulaşılamayan ihtiyaç sahipleri, sahipsiz bırakılan gençler, beşe bölünmüş belediye binası, bir türlü ulaşılamayan belediye hizmetleri, evlerine terk edilmiş ve yalnız bırakılmış yaşlılarımız büyük sorun yaratıyor. Bu nedenle Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı oldum.  Göreve geldiğim zaman Lüleburgaz’da faturaların yüksek gelmesine neden olan katık atık bedeli ve atık bedeli düşürülecek, belediye hizmetleri acilen tek hizmet binasında toplanacak, sokak hayvanları sorununa acilen çözüm bulunacak ve kent ormanı içinde büyük bir hayvan parkı ve hayvan hastanesi kurulup Lüleburgaz sokaklarında ki sokak hayvanları hayatının son gününe kadar burada misafir edilecek ve en iyi şekilde bakılacak. Evlerinde yalnız yaşamak zorunda kalan yaşlılarımızın evde bakım hizmetleri ve ev temizlikleri belediyemiz tarafından yapılacak. İhtiyaç sahiplerine hemen ulaşılıp ihtiyaçları giderilecek. İş arayan gençler işverenle buluşturulacak. Yurt dışına eğitim almak ve veya kariyer yapmak isteyen öğrencilerin ve gençlerin önü açılacak, destek olunacak. Mutsuz insan sayısının çok olduğunu gördüm ondan aday oldum. Ülkeme vefa borcumun olduğunu düşünüyorum, arkadaşlarım ODTÜ’yü bitirdikten sonra yurtdışına çıkıyor ben halkımıza hizmet etmek istiyorum” dedi.

Paksoy, seçim çalışmalarını kendi imkanları ile sürdürdüğünü belirti bu süreçte maddi destek olan herkese teşekkür etti.

Seçim çalışmaları kapsamında araç giydirmelerinin kendilerine ulaşılması halinde ücretsiz yapılacağı belirtti.

297 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page