top of page

7’den 77’ye masal etkinliği

Lüleburgaz’da bulunan yazar ve şairler, 20 Nisan günü canlı müzik eşliğinde hem masal okuyacak hem de kitaplarını imzalayacak.Lüleburgaz’da bulunan yazar ve şairler, okuyucuları ile buluşacak.

Hem büyüklere hem küçüklere masal okuma buluşması 20 Nisan günü İstanbul Caddesi üzerinde bulunan eski sinema pasajında ki Pusulam Kitap Evi’nde gerçekleşecek.

Ücretsiz yapılacak etkinlikte, yazarlar canlı müzik eşliğinde masal okuyacak.

Umut Özer ve Berat Girenay’ın canlı müzik yapacağı Pusulam Kitap Evi’nde yapılacak olan program ise şöyle: saat 14:00’da Elif İpek- Pamuk Prenses, saat 14:30’da Sibel Çelikel-Kanatlı Balık, saat 15:00’da Kadir Horzum-Masal Masal İçinde, saat 15:30’da Melis Güreşçi Şahin- Şaşkın Tavuk, saat 16:00’da Ayşe Özkılıç-Küçük Peri Kız, saat 16:30’da Emel Başer-Dodi’nin Uyku Oyuncağı, saat 17:00’da İnci Yılmaz Şimşek-Beyaz Karga masallarını okuyacak.

Aynı gün kitap evinde imza etkinliği de düzenlenecek.

Yazarlardan Ayşe Özkılıç, Emel Başer, Elif İpek Bilek, İlayda Taşkın Akkoyun, İnci Yılmaz Şimşek, Kadir Horzum, Nagehan Kruç Şeremet, Nurcan Balıbey, Nurettin Korkmaz, Sibel Çelikel ve Yılmaz Taşdelen kitaplarını imzalayacak.

Masal etkinliği için 0555 197 10 13 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabileceği kaydedildi.

73 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page