top of page

4 erkek adaya karşı yarışacak!


‘KADIN ELİNİN DEĞDİĞİ YER GÜZELLEŞİR’

Lüleburgaz’da Hürriyet Mahallesi’ne muhtar adaylığını açıklayan Damla Aksoy, mahallenin tek kadın muhtar adayı olarak 4 erkek adaya karşı yarışacak.


31 Mart yerel seçimleri öncesi mahallelerde muhtarlık aday açıklamaları devam ederken, kadın adayların muhtarlık için isimlerini açıklamaları bu seçimlere damga vuruyor.

Lüleburgaz’ın birçok mahallesinde kadın adaylar muhtarlık için sahaya inerken, Hürriyet Mahallesi’nde de Damla Aksoy, muhtarlık için adaylığını açıkladı.

Çalışmalarına zaman kaybetmeden başlayan Aksoy, şuanda adaylığını açıklayan mevcut muhtar ve diğer 3 erkek adaya karşı tek kadın muhtar adayı olarak yarışacak.

Kadının gücünü her yerde göstermek adına muhtarlık için aday olduğunu belirten Damla Aksoy, ‘kadın elinin değdiği yer güzelleşir’ mantığıyla mahalle halkının desteğini beklediğini ifade etti.

20 yıldır Hürriyet Mahallesi’nde ikamet ettiğini kaydeden Aksoy, “Ben değil, biz diyerek çıktığımız bu yolda ekip arkadaşlarım ile birlikte, birlik ve beraberliğin, sevgi ve hoşgörünün ön planda olduğu, komşuluk ilişkilerimizin pekiştiği bir Hürriyet Mahallesi için sizlerin değerli oylarına talibiz” açıklamasında bulundu.

Mahallesini sevdiğini ve seçilmesi durumunda mahalle kültürünü yaşatacağını dile getiren 36 yaşındaki genç kadın muhtar adayı Aksoy, başarının samimiyetten ve çalışmaktan geçtiğine inandığı için aday olduğunu sözlerine ekledi.

DAMLA AKSOY KİMDİR?

Çok değerli komşularım, selamlar, saygılar sunarım. Ben Damla Aksoy, 1988 Lüleburgaz doğumluyum. 20 yıldır Hürriyet mahallesinde sizlere komşuluk yapmaktayım. Lüleburgaz Kız Meslek Lisesi'nde okudum, 1 kız çocuğu annesiyim, Minder Garden Kır Düğün Bahçesi'nin aile olarak işletme sahibiyiz ve orada Halkla İlişkiler Yöneticisi olarak çalışmaktayım.

916 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page