top of page

24 bin öğrenci için zil çaldı

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin bugün (5 Şubat) başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Erdem, mesajında 24 bin 288 öğrenci, 1860 öğretmen ve 144 idareci ile eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluk verici olduğunu ve eğitim de kaliteyi arttırmaya devam edeceklerini belirtti.

“DURMADAN, YORULMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Erdem; “Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmek için geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bilgi ve donanım sahibi olması gerektiğinin bilinciyle eğitim ve öğretim adına yaptığımız yatırımlara özen göstermeye, kaliteyi daha da artırmaya devam ediyoruz. Lüleburgaz’ın dört bir yanında eğitim gören her bir çocuğumuzun aynı nitelikte ve kalitede eğitim almasını sağlamak üzere seferberliğimizi sürdürecek; sosyal, kültürel, sanatsal, akademik ve temel ihtiyaçlar konusunda sunduğumuz destekleri bir adım daha öteye götürmek için hiç durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor; eğitim kenti Lüleburgaz için sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ediyorum” dedi.

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page