top of page

20 yıllık hayalini gerçekleştirdi

Lusso Cadde açıldı

Lüleburgaz’da yaşayan Nuran Gürakan, 20 yıllık hayali olan butik açma fikrini gerçeğe dönüştürdü.

Lüleburgaz’da Lusso Cadde açıldı.

Zafer Mahallesi Nazif Balkan Caddesi No:54 adresinde işletmeciliğini Nuran Gürakan’ın yaptığı Lusso Cadde 23 Aralık günü hizmete girdi.

Kadın giyim üzerine ağırlıkta hizmet edecek olan işyeri sahibi Nuran Gürakan, çocukluğundan beri butik açmak istediğini ve örgü, dikişe merakı olduğunu söyledi.

Gürakan; “Lüleburgaz’a eşimin işi dolayısıyla 9 ay önce taşındık. Buraya geldikten sonra buranın halkını, komşuluklarını ve ortamını çok beğendim. Küçüklüğümden beri maket bebeklerimiz olurdu onlara elbise dikerdik. Bunlara çok meraklıydım. İlerleyen süreçte kendime hep butik açmak istedim. Kendim seçerek almam benim için farklı bir özellikti. Çocukluk merakımı ve ilgimi işime dönüştürdüm. Ben çok seçiciyimdir dükkanımızdaki ürünleri kendimize alıyor gibi alıyoruz. Alacağımız zaman dokusuna, kalitesine, dikişine kadar her şeyini incelerim. Ürünleri saatler ayırarak alıyorum. Fiyatlarımız çok üst seviyede değil herkes alabilir. Ben müşterilerimi rahat bırakıyorum. İstedikleri bir şey olursa ben yardımcı oluyorum. İlerleyen günlerde kampanyalar, hediye çekilişleri yapmayı düşünüyoruz. Lüleburgaz’a ve bize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gürakan, kendilerine instagram üzerinden ‘lusso.cadde.butik’ adresinden ve 0532 368 26 03 numaralı telefondan ulaşılabileceğini kaydetti.


472 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page