top of page

14 Şubat’ta “evet”!


Boğaz Köprüsü’ne evlilik teklifini yazdırdı

Lüleburgaz’da 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla 11 çiftin nikahı kıyıldı. Nikahı kıyılan çiftlerden Enis Duralioğlu, Tuğçe Günalp’e Boğaz Köprüsü’nün altına lazer ışıkları eşliğinde evlilik teklifi yaparken, nikah için de 14 Şubat’ı seçti.

Enis Duralioğlu; “Birbirimizi mucize gibi bulduysak, nikahımızda mucize bir günde olsun istedik” dedi.

Lüleburgaz’da 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla bu özel günü unutmak istemeyen çiftler mutlu bir birlikteliğe “evet” dedi.

Sevgililer Günü olması nedeniyle bu özel tarihi unutmak istemeyen 11 çiftin nikahı kıyıldı.

Sevgililer Günü’nde nikahları kıyılan bir çift de Tuğçe Günalp ve Enis Duralioğlu oldu.


Çift, 14 Şubat günü saat 14:00’da Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde bulunan Türkan Saylan Salonu’nda şahitlerin ve davetlilerin huzurunda, “evet” dedi.

Ayten Duralioğlu’nun oğlu Resul Duralioğlu’nun ağabeyi olan Enis Duralioğlu, hayatını Dilek-Murat Günalp’ın kızları olan Tuğçe Günalp ile birleştirdi.

BOĞAZ KÖPRÜSÜ’NE EVLİLİK TEKLİFİNİ YAZDIRDI

Enis Duralioğlu, tesadüfen karşılaştıklarını ve geçtiğimiz yıl Boğaz Köprüsü’nün altında Tuğçe Günalp’e lazer ile evlilik teklifi ettiğini belirtti.

Enis Duralioğlu; “Biz tesadüfen karşılaştık. Ben kendisini çok beğendim ve etkilendim. Sonra kendisini bir şekilde bulup yazdım ve görüştük. Bir kahve içtik ve her şeyimiz o kahveden sonra başladı. Bir süre görüştükten sonra işin ciddiyetini anlayıp ailelerimize haber verdik. Ailelerimiz de tanıştı. Kendisine sürpriz ve büyük bir evlilik teklifi etmek istiyordum. Kendisini 1 Mayıs’ta İstanbul’a davet ettim burada bir mekan da akşam yemeği yedik. Ardından arkadaşımın yatıyla boğaz turu yaptık ve Boğaz Köprüsü’nün tam altında ismini de yazdırarak güzel bir evlilik teklifi ettim. 13 Ağustos 2023 tarihinde nişanımız oldu. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de nikahımız kıyıldı. Biz birbirimize sürekli sürpriz yapmayı seven bir çiftiz. Sadece Sevgililer Günü için değil, ayrı bir anlamı ve özel bir gün olsun istedik bizim için. Birbirimizi mucize gibi bulduysak, nikahımızda mucize bir günde olsun istedik” dedi.

Tuğçe Günalp’te; “Her şey çok güzel ilerliyor. Güzel başladı, güzel devam ediyoruz. Bu mutlu günümüzde yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Duralioğlu çiftinin, düğünü 11 Mayıs tarihinde Esnaf Kefalet Düğün Salonu’nda yapılacak.

511 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page