top of page

100. yıl vitrini!


Lüleburgaz Fatih Caddesinde bir esnaf 100. Yıla özel konsept yaptı.
Barış Can KORKMAZ

Lüleburgaz Fatih Caddesinde bulunan Egem Venüs mağazası vitrinini 100. Yıla özel bir konsept ile süsledi. Mağaza sahibi Emre Karabirgül amaç Cumhuriyet coşkusunu yaşamak ve canlı tutmak diyerek açıklamalarda bulundu.

“ÜZERİMİZE DÜŞEN GELECEK KUŞAKLAR AKTARMAK”

Karabirgül 29 Ekim’in önemine vurgu yaparak; “29 Ekim 2023 ülkemiz için manevi olarak çok önemli bir tarih. Bugün bir Filistin, Suriye, Libya değilsek bunu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz. Onların kurduğu bu muhteşem sistem sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti 100 sene sonra bile hala kale gibi dimdik ayakta ve sonsuza kadar da var olacak.

Bizim de üzerimize düşen, bu muhteşem ruhu gelecek kuşaklara aktarmak. Anne ve babamızdan böyle öğrendik, çocuklarımıza da aynı şekilde empoze ediyoruz.” dedi.

Açıklamasının devamında fikrin kim tarafından oluşturulduğu ve gelen dönüşlerden bahseden Emre Karabirgül; “Cumhuriyet vitrini fikri görsel sunum sorumlumuz Dilek Aksu tarafından planlandı ve tatbik edildi. Ellerine sağlık çok da güzel oldu. Dediğim gibi amaç Cumhuriyet coşkusunu yaşamak ve canlı tutmak. Vitrinimiz oluşturulduğundan beri çok olumlu dönüşler alıyoruz. Zaten medeniyetin kalesi Lüleburgaz'ımızda başka türlü olması beklenemezdi.

Bir nebze farkındalık yarattıysak ne mutlu bize. Egem Venüs ailesi olarak şimdiden herkesin 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutluyoruz. Yaşasın Cumhuriyet.” diyerek Cumhuriyet bayramını kutladı ve sözlerini tamamladı.

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page