top of page

100. yıl coşkusu!Tevfik İŞÇİ

Bilinçli Zeka Kurs Merkezi ve Trakya Fener Spor Kulübü tarafından Cumhuriyetin 100. Yılına özel kahvaltı etkinliği gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere madalyaları takdim edilirken, AK Parti Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam da programa katılarak öğrenciler ile bir araya geldi.


Konu hakkında açıklama yapan Bilinçli Zeka Kurs Merkezi Kurucusu Ümmügülsüm Kurulay, “Cumhuriyetin 100. Yılına özel güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Nice 100 yıllarımız olsun diyoruz ve bu coşkuyla Cumhuriyetin ikinci yüzyılında yine şanlı tarihimize sahip çıkacağımızın sözünü veriyoruz. Bu anlamlı günümüzde AK Parti Kırklareli Milletvekilimiz Ahmet Gökhan Sarıçam’a da bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyoruz. Program kapsamında öğrencilerimize 100. yıl anısına madalyalarını takdim ettik. Ardından velilerimiz öğrencilerimiz ve değerli misafirlerimiz ile keyifli bir kahvaltı etkinliği gerçekleştirdik. Şanlı tarihimizle gurur duyuyor, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılını kutlamanın onurunu yaşıyoruz” dedi.

31 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page