top of page

Şikayetlere anında müdahale!Haber Merkezi

Kırklareli Belediyesi ekipleri, vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlere anında müdahale ederek, çözüm üretmeye devam ediyor.

Sözlü, yazılı ve telefonla bildirilen taleplerin yanı sıra, sosyal medyadan gelen şikayet ve istekler de, vakit kaybedilmeden ilgili birime aktarılıyor. Konuyla ilgili olarak, müdürlük personeli işlemleri başlatırken, ekipler de sahada, belirtilen bölgeye giderek, hem vatandaşla, hem de mahalle muhtarıyla görüş alışverişinde bulunuyor.

Zabıta Müdürlüğü, Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Su İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü başta olmak üzere, tüm müdürlüklerin titiz çalışması, vatandaşı da oldukça memnun ediyor. Vatandaşlar sosyal medyadan, talebin aynı gün yerine getirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletiyor.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı açıklamada; “Kırklareli’nin neresinde hangi sorun varsa, vatandaşlarımız bizlerden ne talepte bulunuyorsa, ekiplerimizle oradayız ve sorunların çözümü için her daim göreve hazırız. Ben hem vatandaşlarımıza, bizimle iletişimde oldukları ve sorunları bizlere bildirdikleri için, hem de titiz çalışmalarından dolayı müdürlüklerimize ve personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page