top of page

Şehrin kalbine girdi

İYİ Parti Lüleburgaz Belediye Başkan adayı Ahmet Etem Oruç, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

İYİ Parti Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Ahmet Etem Oruç, sahadaki çalışmalarını sürdürüyor.

Oruç, geçtiğimiz gün halk ve esnaf ziyareti gerçekleştirirken, vatandaşların istek ve sıkıntılarını diledi.


Şehrin kalbi konumundaki İstanbul Caddesi’nde ziyaretler gerçekleştiren Oruç, yaptığı açıklamada, “Halk ve esnafımızı ziyaret etme fırsatı buldum. Bu gezide, şehrimizin kalbinde dolaşarak hem vatandaşlarımızın nabzını tuttuk hem de esnafımızın dertlerini dinledik.

Sokaklarda yürürken, karşılaştığımız herkesle samimi ve içten bir diyalog kurduk. Vatandaşlarımızın beklentilerini, isteklerini ve sorunlarını dinlemek bizim için son derece önemliydi. Her görüşme, her sohbet bize şehrimizin ve insanlarımızın neye ihtiyaç duyduğunu daha iyi anlama fırsatı verdi.

Esnaf ziyaretlerimiz ise şehrimizin ticari hayatını daha yakından tanımamıza olanak sağladı. Esnaflarımızın sorunlarını dinleyerek, işlerini geliştirmeleri için neler yapabileceğimizi tartıştık. Onların başarısı, şehrimizin başarısı demektir ve bu bilinçle hareket ettik.

Bu gezi, Lüleburgaz’ın geleceğine dair umutlarımızı pekiştirdi. Şehrimizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için, birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Herkesin katkısıyla, daha güzel günler bizi bekliyor.” dedi.

180 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ความคิดเห็น


bottom of page