top of page

Şampiyon, yeniden!
Merhum dünya şampiyonu, milli güreşçi Murat Hersek’in 1952 yılında Türkiye Şampiyonu olmasının ardından kurduğu, 1954 yılında Kırklareli – İstanbul - İzmir seferlerine başlayan ve 1960 yılından sonra Bulgaristan ve Romanya seferlerini de başlatan Şampiyon Hersekli Turizm bu yıl yollara çıkışının yetmişinci yılını kutluyor.

Şampiyon Hersekli Turizm Kırklareli, Babaeski ve Lüleburgaz hareketli olarak başlattığı Beylikdüzü paylaşımlı transfer hizmetleriyle dikkatleri üzerine çekti.

BU MARKA KIRKLARELİ’NİN

Şampiyon Hersekli Turizm firma sahibi Metin Hersek, “Şampiyon Hersekli denince akla Kırklareli geliyor. Ulaşım sektöründe Kırklareli denince akla Şampiyon Hersekli geliyor. Şampiyon Hersekli, Kırklareli’nin markasıdır. Kırklareli ile özdeşleşmiş bir marka olarak hemşehrilerimize yetmiş yıldır hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı tur-transfer organizasyonlarına sağladığımız ulaşım hizmetlerinin yanı sıra Beylikdüzü’ne paylaşımlı transfer hizmetleri sunmaya başladık. Başlattığımız Beylikdüzü transfer hizmetlerimizle yolcularımıza ekonomik, güvenli ve hızlı ulaşım imkanı sağlıyoruz, ayrıca Esenyurt ve Kıraç hareket merkezlerimizle de fark yaratıyoruz.” diye konuştu.

34 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page