top of page

Ürün’den otopark ücreti tepkisi

Lüleburgaz Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serap Ürün, göreve gelmesi halinde Kent Ormanı’na araçla girişleri ücretsiz yapacağını söyleyerek ücret alınmasına tepki gösterdi.

Haber Merkezi

Lüleburgaz Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serap Ürün, göreve gelmesi halinde Kent Ormanı’na araçla girişleri ücretsiz yapacağını söyledi.

Ürün; “Lüleburgaz Kent Ormanı’na araçla giriş 40 TL, oraya yaya olarak gidebilecek ve giderken yanında piknik malzemelerini de taşıyacak kaç aile var acaba? Gerçekten su faturalarından sonra bu durum da halkın nasıl kılıfına uydurularak sömürüldüğünün göstergesi. Ben Bağımsız Aday Serap Ürün, Lüleburgaz halkına söz veriyorum girişler ücretsiz olacak” dedi.

Kent Ormanı’na doğaya uygun çevre düzenlemesi de yapılacağını kaydeden Ürün; “Kent Ormanı ağaç yönünden zenginleştirilecek, ormanına arabası olmayanların da gidebilmesi için belediye tarafından servis konacak (1 saatte bir servisler kalkacak). Halkın ihtiyaçları, belediyeye ait büfeler konarak tavuk, et, mangal kömürü, içecek ve benzeri ihtiyaçları daha ucuz fiyatlarla halka satılacak. Masa sayısı arttırılacak, tuvalet sayısı arttırılacak. Ağaçların bir kısmı gördüğünüz üzere kurumuş kuruyan ağaçların yerine derhal yenileri ekilecek. Çocuklara daha fazla oyun alanı yapılacak. Ayrıca düzenli olarak temizliği ve bakımı yapılacak” ifadelerine yer verdi.

185 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page