top of page

Özel sporcular milli takımda!


Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yavuz Kocaömer 5. Masa tenisi Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Lüleburgazlı özel masa tenisi sporcuları milli takım biletini kaptı.

24-26 Kasım 2023 tarihlerinde Antalya İli Kemer İlçesi’nde yapılan, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yavuz Kocaömer 5. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda büyüklerle Karma Milli Takım Seçme Yarışmalarında, Lüleburgaz Zirve Spor Kulübü Sporcularından Hale Cansu Öge Türkiye 2.’si olarak A Milli Takıma seçilirken, Ecrin Ercan ise 3.’cü olarak Milli Takım havuzunda yer aldı.

Lüleburgaz Zirve Spor Kulübü Antrenörü Soner Polat, şampiyona sonrası yaptığı açılmada şunları söyledi: “Bu bizler için büyük bir gururdur. Bizlere her zaman ve her yerde destek veren Kırklareli Valimiz Sayın Birol Ekici’ye, Lüleburgaz Kaymakamımız Sayın Salih Yüce’ye, İl Müdürümüz Sayın Emrah Yüksel Babuşçu’ya, Spor Şube Müdürümüz Sayın Mustafa Alper Aygün’e, İlçe Müdürümüz Sayın Baturalp Eliçevik’e, emek veren antrenörlerimize, sporcularımıza ve bizi destekleyen Lüleburgaz Zirve SK Masa Tenisi ailemize çok teşekkür ediyor, daha büyük başarılar için söz veriyoruz. Gururluyuz. Hep birlikte daha ileriye.”

34 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bunaldık!

Comentarios


bottom of page