top of page

Özel İdare gücüne güç katıyor

1 yılda 11 yeni araç!

Kırklareli İl Özel İdaresi son bir yılda 11 yeni araç aldı. Kırklareli İl Özel idaresi Genel Sekreteri Bilal Kuşoğlu; “Yakın uzak kavramı olmaksızın en kısa süre içerisinde vatandaşlarımıza daha iyi kalitede hizmet götürerek sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geliyoruz. Ve gelmeye devam edeceğiz” dedi.


Kırklareli İl Özel İdaresi, bünyesine son bir yılda 11 yeni araç aldı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Kuşoğlu, alınan araçlar hakkında bilgi verdi.

Son bir yılda alınan araçlar hakkında konuşan Kuşoğlu; “2023 yılı içerisinde DMO aracılığı ile kendi öz kaynaklarımızla 1 adet Ford Transit Courier Camlıvan, 2 adet Isuzu Pick-up, 1 adet Ford Transit Ambulans, 1 adet Çuhadar Üç Dingilli Taşıyıcı Lowbed, 1 adet Ford Trucks yataksız çekici, 1 adet Mercedes Benz Arocs damperli kamyon ve 1 adet TOGG T10X V2 RWD olmak üzere toplam 11 milyon 578 bin 365 TL bedelle satın aldık. 2024 yılı içerisinde ise 1 adet HAMM Silindir, 2 adet Hardoks ile 2 adet Ford Trucks Damperli Kamyonları 21 milyon 717 bin 250 TL bedelle araç parkımıza dahil ettik” dedi.

Alınması planlanan araçlar hakkında konuşan Kuşoğlu; “2024 yılı içerisinde işlemlerine başladığımız 1 adet Damperli Yarı Römork, 1 adet Mercedes Benz Sprınter Servis, 1 adet Ford Cargo Su Tankeri ve 1 adet Safran Basınçlı Yıkama Makinası olmak üzere toplam 8 milyon 491 bin 939 TL bedelle bünyemize katarak araç filomuzun gücüne güç katacağız. Araçlarımızın işlemleri bitip İdaremize teslim edildikçe sizlerle paylaşacağız” ifadelerine yer verdi.

Kuşoğlu, yeni araçların verilen hizmetlerin daha hızlı ve yüksek standartta yapılmasına katkı sağladığını belirterek şunları kaydetti:

“Yakın uzak kavramı olmaksızın en kısa süre içerisinde vatandaşlarımıza daha iyi kalitede hizmet götürerek sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geliyoruz. Ve gelmeye devam edeceğiz. Çünkü İlimizde ve köylerimizde yaşayan insanlarımız hizmetin en güzeline layık olup; Yeni alınacak araçlarımız ile birlikte gücümüze güç katacağız. Şimdiden İlimize hayırlı olsun.”

 

44 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page