top of page

Öğrencilere kırtasiye alışverişlerinde indirim fırsatı!


Gerçekleştirdiği anlaşmalar ile öğrencilerini rahatlatan Birey Kurs yönetimi yeni bir anlaşma ile öğrencilerin en büyük ihtiyacı olan kırtasiye ücretlerinde de indirimli alım yapılmasını sağladı.

BİREY ÖĞRENCİLERİNE YÜZDE 25 İNDİRİM

Lüleburgaz’ın seçkin kırtasiye firmalarından Karoffice ile yapılan anlaşma kapsamında Birey Kurs öğrencileri alışverişlerinde yüzde 25 indirim fırsatı yakalayacak.

Anlaşma kapsamında Karoffice, defterlerden kalem setlerine, çantadan yapıştırıcılara kadar birçok üründe yüzde 25 indirim uygulayacak.

Alışveriş yapacak öğrenciler, Birey kimliklerini ibraz ederek bu avantajdan faydalanabilecekler. Ayrıca, test kitapları, soru bankaları ve konu anlatım kitapları da bu indirim kapsamında geçerli olacak.

Özel Lüleburgaz Birey Kurs Müdürü Çağdaş Karaçalı, anlaşma hakkında yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin eğitim hayatını desteklemek ve ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlarla karşılamak amacıyla bu anlaşmayı gerçekleştirdik. Karoffice’nin kaliteli ürünleri, öğrencilerimize büyük bir kolaylık sağlayacak” dedi.

Öte yandan bu işbirliği, Birey’li öğrenciler arasında büyük bir memnuniyet yarattı.

79 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page